Farah Zeynep Abdullah Kimdir?Yeni Dizisinin Adı Ne?

yorumsuz
19 views

Bir litre gözyaşı dizisi için oyuncu karakterleri ve isimler belli olmaya başladı. Kore uyarlaması olan bir litre gözyaşı dizisi tüm hızı ile çalışmalarına devam ediyor . Dizisinin kadın başrol oyuncusu para karakterini canlandıran isim Zeynep Abdullah olacağı söyleniyor.Yönetmeni ve diğer oyuncuları belli olmayan dizi bir litre gözyaşı yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Bir litre gözyaşı dizisinde harika bir konu işleniyor annesi hemşire olan bir üniversite sınavı girişinde bir erkekle tanışıyor.Daha sonra erkek kızı son anda sınavın yapılacağı okula yetiştiriyor aralarındaki tanışma böylelikle başlıyor. Aslında tanıştığı kişinin sınavın yapılacağı okulda sınava vardır ancak sınava girmekten vazgeçer ama kızı görünce ikisi birlikte okuyabilmek hayali ile kendisi deri sınava girmeye karar verir ve aynı okulu kazanırlar.Aynı sınıfa düşerler sonrasında kızın çaresi olmayan bir omurilik kanseri ne yakalandığını öğrenir.

Zeynep Abdullah kimdir?

17 Ağustos 1989 tarihinde dünyaya geldi 28 yaşında olan oyuncu babası Arap annesi Boşnak’tır. Müze ve tiyatroya küçük yaşlarda ilgi duyan oyuncumuz 2006 yılında babasının işi dolayısıyla İngiltere’ye gitmek zorunda kalır.Üniversiteye kaybolma aşamasında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden teklif alır ve bu teklifleri değerlendirir ardından sırasıyla birçok dizide oyunculuk performansını gösterir.

Bir Litre Gözyaşı Farah Zeynep Abdullah Oynadığı Diziler

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu

2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura

2013 Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz

2014 Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül

2014 Unutursam Fısılda – Ayperi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın