Faik Öztürk Kimdir? Çarkıfelek Faik Öztürk Kimdir? Star Tv

yorumsuz
44 views

Faik Öztürk Kimdir? Çarkıfelek Faik Öztürk Kimdir? Star Tv . Çarkıfelek yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yer almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı bayram boyunca ekranlarda yer alacak. Bakalım yarışma programı beğenilecek mi ve ekranlarda yeni sezonda da yer almaya devam edecek mi? Faik Öztürk de Safiye Soyman ile birlikte yeni bölümde Çarkıfelek ekranlarında yer alacak. Bakalım yeni bölüm Çarkıfelek yarışmasında neler neler olacak. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız. İşte Çarkıfelek yarışma programı ile ilgili haberimiz sizlerle.

Faik Öztürk Kimdir? Çarkıfelek Faik Öztürk Kimdir? Star Tv

Faik Öztürk Kimdir? Çarkıfelek Faik Öztürk Kimdir? Star Tv

Faik Öztürk Kimdir? Çarkıfelek Faik Öztürk Kimdir? Star Tv . Çarkıfelek yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yer almaya devam ediyor. Çarkıfelek bu akşam konuk olarak Faik Öztürk gelecek. Faik Öztürk 13 Nisan 1962 yılı Elazığ ili doğumludur. Faik Öztürk hiç beklemediği bir anda Safiye Soyman ile tanıştı ve birlikte bir televizyon programına katıldılar. Sonrasında Faik Öztürk herkes tarafından tanınan biri haline geldi. 1999 yılından beri Safiye Soyman ile yaşayan Faik Öztürk’ ün Gönül Türküleri adında bir albümü vardır.

Çarkıfelek yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı ekranlarda Star Tv ekranlarında yeni sezonda da yer alacak mı merak ediliyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız. Sevilen yarışma programı Çarkıfelek Star Tv ekranlarında bu akşam saat 20.00 de ekranlarda olacak sakın kaçırmayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın