Evleneceksen Gel yeni sezon ne zaman başlayacak 2017-2018

yorumsuz
8.745 views

Evleneceksen Gel yeni sezon ne zaman başlayacak 2017-2018 Show Tv ekranlarının tartışmasız en çok izlenen programları arasında yer alan ve ülkemizde evlilik programı denilince akıllara gelen isimlerden olan Evleneceksen Gel sezon finali yaptı ve yeni sezon tarihi merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Sunumunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın gerçekleştirdiği ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel programı bir sezonu daha geride bıraktı. 3.sezonuna da nokta koyan Evleneceksen Gel programında gelin ve damat adayları bundan sonraki hayatlarında güvenebilecekleri ve hayatlarını paylaşabilecekleri adayları arıyorlar. Birden fazla nikahın kıyıldığı yuvanın kurulduğu Evleneceksen Gel programında aynı zamanda dillere destan aşklara da tanıklık ettik.

Bu aşklardan bir tanesi de adeta filmlere konu olacak Solmaz ve Kaan aşkı oldu. İlk olarak Nurullah ile uzun bir görüşme içerisinde olan Solmaz’ın dansa olan ilgisi ve daha sonra Nurullah’ın eski nişanlısı Gözde’nin tekrardan Nurullah için gelmesi Nurullah’ın kafasının karışmasına neden oldu. Nurullah bu gelişmeler ışığında Solmaz ile olan görüşmelerini sonlandırma kararı aldı.

Ardından Solmaz ile Kaan arasında dillere destan olacak aşk başladı. Kaan’ın Solmaz konusundaki tavırları ve Solmaz’ın Kaan’a olan aşkı bu ilişkiyi kimi zaman çıkmaza sürüklerken kimi zaman da evliliğin kapısına kadar dayandırdı. Solmaz ile Kaan Evleneceksen Gel programının 3.sezonunun sonuna gelindiğinde ise oldukça mutlu bir şekilde ilişkilerini sürdürüyorlar.

Ülke genelinde fenomen isimlerin de yer aldığı Evleneceksen Gel programında Emrah İpek’in oğlu Tayfun da ailesine uygun gelin adaylarını bekliyor.

Evleneceksen Gel programının bir başka sürpriz gelişmesi ise Melek ile Yusuf’un nikah masasına oturacak olması oldu. Tam 3 sezondur Yusuf’a olan aşkını her fırsatta dile getiren ve onu sonunda ikna eden Melek Yusuf ile evleniyor. Yusuf Melek’i anne ve babasından memleketine giderek istedi.

 

Evleneceksen Gel yeni sezon ne zaman başlayacak 2017-2018

Güzel gelişmelerle sevenlerinin karşısında olan ve sezon finali yapan Evleneceksen Gel programı yeni sezonda ne zaman başlayacak sorusu da sorulmaya başlandı. Evleneceksen Gel Eylül 2017’de yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın