Esra Erol’da Yeni Sezon Formatı Ne Oldu?

yorumsuz
28 views

Esra Erol’da Yeni Sezon Formatı Ne Oldu?  ATV ekranlarının sevilen isimleri arasında yer alan Esra Erol hafta içi her gün yeni bölümleriyle izdivaç programı yayınlamaya devam ediyordu. Alınan yeni karar ile birlikte izdivaç programları kaldırılınca Esra Erol’un sunacağı yeni format da 4 Eylül Pazartesi günü yayınlanan yeni bölüm ile belli oldu. İşte detaylar..

 

Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan ATV’nin öne gelen programlarından olan Esra Erol’da izdivaç programının akıbeti 2017-2018 yayın dönemi ilk bölümü ile belli oldu. Geçtiğimiz sezon büyük tartışmalar içerisinde kalan izdivaç programlarının yeni sezonda biteceği açıklamasının ardından Esra Erol’da programının da akıbeti belli oldu.

4 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlarda olan Esra Erol’da programı yeni sezonda izdivaç formatı ile yayınlanmayacak. Peki Esra Erol’da programının yeni formatı ne oldu?

Esra Erol’da Yeni Sezon Formatı Ne Oldu?

Ekranların sevilen sunucu ve oyuncularından olan 37 yaşındaki Esra Erol yeni sezonda izdivaç programı sunmayacak. Uzun süredir izdivaç programı ile sevenlerinin karşısında olan Esra Erol’da programı yeni sezonda dargınları barıştırma görevini üstlenecek.

Yıllardır yeni yuvalar kuran ve RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte format değiştiren Esra Erol’da programında birbirinden farklı hayat hikayelerine tanıklık edeceğiz. Esra Erol’da programının ilk bölümünde geçtiğimiz sezona damga vuran Caner ile Berke’nin boşanma aşamalarına gelmiş olmaları şok etkisi yarattı.

Berke ile dünya evine giren Caner’in Berke ile sorun yaşaması ve evliliklerinin bitme noktasına gelmesini gözyaşları içerisinde anlatması ilk bölüme damgasını vurdu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın