Esra Erol’da Caner Berke Ayrıldı Mı Boşandılar mı?

yorumsuz
37 views

Esra Erol’da Caner Berke Ayrıldı Mı Boşandılar mı? ATV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Esra Erol’da izdivaç programında dünya evine giren Caner ile Berke arasında sular durulmuyor. Yeni sezonda dargınları barıştıran Esra Erol’da programında Caner ile Berke evliliğinin de olması akıllara acaba boşanıyorlar mı sorusunu getirdi. İşte detaylar..

 

Uzun yıllar boyunca izdivaç programları ile sevenlerinin karşısında olan Esra Erol’un yeni formatı dargınları barıştırmak ve farklı hayat hikayelerini ele almak oluyor. 4 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlarda olan Esra Erol’da programının dargın isimleri arasında yer alan ve evlilikleri boşanma arefesine gelen Caner ile Berke evliliği oldu.

Geçtiğimiz sezonunun sonunda rüya gibi bir düğün ile dünya evine giren ve muradına eren Caner ile Berke’nin 3 ay içinde evliliklerinin çıkmaza girdiği Caner’in anlatması ile birlikte gün yüzüne çıktı.

Esra Erol’da Caner Berke Ayrıldı Mı Boşandılar mı?

Esra Erol’da programında tanışan ve uzun uzadıya devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandıran Caner ile Berke çiftinden sevenlerine kötü haber geldi. Esra Erol’da programının öne çıkan çiftlerinden olan Caner ile Berke çiftinin boşanması konusu ile ilgili Berke geçtiğimiz ay “ Caner bana şiddet uyguluyor” açıklamasında bulunmuştu.

Caner ise Esra Erol’da programında Berke ile en ufak probleminde ayrılık aşamasına geldiklerini gözyaşları içerisinde belirtmişti. Geçtiğimiz sezon evlenen Caner Berke çiftinin evlilikleri bakalım bu sezon düzelecek mi göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın