Esra Erol Kaç Yaşında Hayatı Biyografisi

yorumsuz
27 views

Esra Erol Kaç Yaşında Hayatı Biyografisi Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan ve yıllarca izdivaç programı yapan Esra Erol yeni formatıyla birlikte küs olanları barıştırıyor. Esra Erol’da programını sunan Esra Erol ile ilgili merak edilen bilgiler sizlerle..

 

2017-2018 yeni yayın döneminde en çok merak edilen sorulardan bir tanesi yeni sezonda Esra Erol’un sunumuyla ekranlarda olan izdivaç programının yayınlanıp yayınlanmayacağıydı. Esra Erol yeni sezonda izdivaç formatı ile değil farklı bir formatla sevenlerinin karşısında oldu.

Yıllardır Fox Tv, Flash tv ve son olarak da ATV ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol son tartışmaların ardında RTÜK tarafından yapılan açıklama ile birlikte izdivaç programını bitirmek zorunda kaldı. Esra Erol yeni formatında küskünleri, dargınları barıştırmaya devam ediyor. Bizler de sizler için Esra Erol ile ilgili bilgileri hazırladık.

 

Esra Erol Kaç Yaşında Hayatı Biyografisi

Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sunuculuk ve oyunculuk yapan Esra Erol 37 yaşındadır. Boğa burcu olan Esra Erol babasının polis olması ve tayin olması nedeniyle ilk, orta ve lise eğitimini Kütahya’da tamamlamıştır. Üniversite eğitiminde ilk olarak açıköğretim fakültesi bitiren ve ardından Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitim alan Esra Erol aynı zamanda aynı okulda diksiyon-spikerlik eğitimi almıştır.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Turkuaz isimli bir programda sunuculuk yapan ve Flash TV’de Desti İzdivaç programını sunmaya başlayan Esra Erol Star Tv’ye geçmiş ve burada programına devam etmiştir.

İzdivaç programı ile birlikte büyük bir çıkış yakalayan Esra Erol Cennet Mahallesi, Kalp Gözü gibi dizilerde rol almıştır. Ali Özbir ile 2 Temmuz 2010 tarihinde dünya evine giren Esra Erol’un Ali ve Ömer adında iki çocuğu vardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın