Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rüstem Hayatı ve Biyografisi

yorumsuz
193 views

ATV televizyonlarında salı günleri de damgasını vuran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sergilediği performans ile ilgi odağı oldu. Televizyon ekranlarının en çok beğenilen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kaliteli oyuncu kadrosu ile her geçen gün başarılı adımlar atmaya devam ediyor.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rüstem karakteri diziye dahil oldu. Peki Rüstem gerçek hayatta kimdir merak edilen detaylar haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başrollerinde Oktay Kaynarca Deniz Çakır Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu yer alıyor. Diziye yeni bir isim Rüstem karakteriyle dahil oldu. Bizden karakterini canlandıran kişi Can Gürzap isimli oyuncu dizide bir tehlikeli planda masaya getirmeye çalışan Rüstem Nihayet Türkiye’ye ayak bastı.

Can Gürzap kimdir

26 Mayıs 1944 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirdi. Başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip olan Rüstem karakterini canlandıran Can Gürzap Ankara Devlet Tiyatrosu’nda yönetmen ve Oyuncu olarak görev yaptı .

Usta Oyuncunun Rol aldığı Diziler

Kurtlar Vadisi Pusu,Aşkımızda Ölüm Var, İffet ve Medcezir dizilerinde rol almıştır. Şimdi ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin kadrosuna katıldı. Usta oyuncu Rüstem karakteri ile diziye önemli bir yerden giriş yapacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın