Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılacak Mı

yorumsuz
63 views

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılıyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 30 Mayıs Salı akşamı yayınlanan sezon finali ile izleyiciye kısa süreliğine veda etti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinde izleyiciler yine ekran başına kilitledi. Sezonun yorgunluğunu atmak de dinlenmiş bir şekilde 3 sezon yeniden başlamak için tatile giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları iyi bir tatili hak etti. Yeni sezona girmek için tatil yapan dizide Hızır diziden ayrıldı mı? Oktay Kaynarca diziden çıktı mı soruları son bölüm ile akıllarda yer etmeye başladı. Peki Oktay Kaynarca gerçekten Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak mı? işte merak edilen sorunun yanıtı sizler için haberimizde yer alıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılacak Mı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılıyor. ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi olarak karşımıza çıkan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz baş rollerinde Oktay Kaynarca , Deniz Çakır , Savaş Özdemir , Tarık Ünlüoğlu ve Sanem Çelik gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizide Hızır çakırbeyli karakterini canlandıran ünlü oyuncu Oktay Kaynarca son sezon finalinde vehbi’ nin annesi Bedriye anneyi huzur evine ziyaret etmiş. Serkan’ı kendi tuzağında ağlamıştı. Rüstem yurt dışına kaçmadan son planlarını hazırlamış ancak Ünal ve aslanın elinden kurtulabilecek diziden ayrılmıştı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Diziden Ayrılıyor . Son bölümde yaşanan gelişmelerden birisi de Hızır çakırbeyli karakterinin ayrılmış gibi gösterilmedi. Her ne kadar böyle bir durum izleyicinin akıllarına soru işareti bırakıyor. dizinin en güçlü kahramanı olan başrol oyuncusu Hızır çakırbeyli karaktere can veren Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılması söz konusu değil diye düşünüyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın