Elif 527.Bölüm Özeti 9 Mayıs Salı Kanal 7

yorumsuz
475 views

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan Elif dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 9 Mayıs Salı günü 527.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısında olan Elif dizisinde heyecan sürüyor. Her sezon gündüz kuşağının bir numaralı yapımlarından birisi olarak çıkan Elif dizisi Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Haftanın ikinci günü 527.bölüm ile sevenleri karşısında olacak Elif dizisi 9 Mayıs Salı gelişmeleri ise şu şekilde;

 

527.BÖLÜM ÖZETİ

Yusuf ve diğerlerini karşısında göre Arzu büyük bir şaşkınlık içerisinde köşeye sıkışmıştır. Kendini aptal yerine koydukları için onlara karşı sinirden deliye dönen Arzu bundan sonra yalan söyleyemeyeceği gerçeği ile karşı karşıya kalmıştır.

Elif’in evinde olduğunu söyler. Yusuf ise Arzu’yu arabasına bindirme gayretindedir. Arzu ise yine bir yolunu bulur ve kaçar. Elif de bunu fırsat bilip kaçarken Arzu ile karşı karşıya gelir!

Yusuf ise Arzu ile Elif’in peşine düşer. Elif ise bir yolunu bulur ve yine kaçar. Ama aniden karşısına çıkan arabanın ardından Elif ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalır!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın