Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor!

yorumsuz
47 views

Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor! Dünya Güzellerim gezi ve show programı Show Tv ekranlarında artık yerini almayacak mı merak ediliyor. Dünya Güzellerim programı Show Tv ekranlarından artık yer almayacak mı merak ediliyor. İşte gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor!

Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor! Dünya Güzellerim gezi ve show programı ekranlarda hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Bakalım Dünya Güzellerim de ilerleyen bölümlerde neler olacak derken program kaldırılacağına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Ve bu söylentiler kesinleşti. Dünya Güzellerim gezi ve show programı çekilen bölümlerinden sonra artık ekranlarda yer almayacak. Çekilen bölümleri Show Tv ekranlarında yer alacak ve artık Dünya Güzellerim’ in yeni bölümleri çekilmeyecek.

Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor!

Dünya Güzellerim Yayından Kaldırılıyor! Dünya Güzellerim gezi ve show programı yeni sezonda da ekranlarda yer alacak mı diye merak ederken artık çekilen bölümlerinin de yayınlanması ardından yeni bölüm çekilmeyeceği açıklandı. Yeni program yeni sezonda ekranlarda yer almayacak. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Dünya Güzellerim gezi ve show programı Show Tv ekranlarında çarşamba günleri saat 21.00 de yayınlanmaya devam ediyor. Yeni gezi ve show programı bakalım yeni sezonda da ekranlarda yer alacak mı merak ediliyor. Gelişmeleri ve detayları sitemiz üzerinden haberlerimizde takip edebilirsiniz. Gelişmeler ve detaylar için takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın