Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

yorumsuz
203 views

Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?  Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kim? Dünya Güzellerim programının kadrosunda yer alan isimlerden biri Safiye Soyman. Başarılı sanatçı Safiye Soyman Dünya Güzellerim gezi ve show yarışmasında yer alıyor. Başarılı sanatçı Safiye Soyman Kaç Yaşında? Safiye Soyman Nereli? Kaç Yaşında işte merak edilenlerin hepsi haberimizde.

Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Bloom medya yapımcılığı tarafından yapılan gezi programının yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturuyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği program oldukça beğeniliyor. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman , Banu Alkan gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği program yayın hayatına devam ediyor. Ünlü isimler dünya turu atacak ve çok güzel çekimler yapacaklar. Dünyanın çeşitli yerlerini gezecekler ve çekimler yapılacak. Eğlenceli ve neşeli gezi programı formatındaki Dünya Güzellerim programı çok beğenileceğe benziyor.

Birbirinden ünlü 4 ünlü ismin programda olması Dünya Güzellerim programını oldukça beğenilir kılacak. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman ve Banu Alkan gibi ünlü isimleri bir araya getiren program oldukça iddialı olacağa benziyor.

 

Safiye Soyman Kimdir?

Safiye Soyman 1961 yılı Bolu doğumludur. 13 yaşında görücü usulü il evlendiği Ziya Akaröz ile 10 yıl evli kalmıştır. 6 sene boyunca Ankara Devlet Klasik Müziği Korosunda çalışmıştır. 1996 yılında ilk kez Maksim’ de sahneye çıkmıştır. İlk evliliğinden Harun adında bir oğlu ve Ümran adında bir kızı vardır. 1985 yılında ilk evliliği noktalanmıştır.

Birçok başarılı albüm ve projeye imza atan Safiye Soyman şimdi ise Dünya Güzellerim adında gezi ve show programında yer almaktadır.

Dünya Güzellerim Safiye Soyman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çarşamba günleri Show Tv ekranlarında yerini alacak olan yeni program saat 20.00 Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın