Dünya Güzellerim Reytingleri Nasıl? Dünya Güzellerim Tuttu Mu?

yorumsuz
92 views

Dünya Güzellerim Reytingleri Nasıl? Dünya Güzellerim Tuttu Mu? Show Tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlamış program Dünya Güzellerim yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Dünya Güzellerim gezi ve show programı olan yeni program reytingleri nasıl? Program beğenildi mi? Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni program nasıl gidiyor? Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili işte detaylar haberimizde.

Dünya Güzellerim Reytingleri Nasıl? Dünya Güzellerim Tuttu Mu?

Dünya Güzellerim Reytingleri Nasıl? Dünya Güzellerim Tuttu Mu? Bloom medya yapımcılığı tarafından yapılan gezi programının yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturuyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği program oldukça beğeniliyor. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman , Banu Alkan gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği program yayın hayatına devam ediyor. Ünlü isimler dünya turu atacak ve çok güzel çekimler yapacaklar. Dünyanın çeşitli yerlerini gezecekler ve çekimler yapılacak. Eğlenceli ve neşeli gezi programı formatındaki Dünya Güzellerim programı çok beğenileceğe benziyor.

Dünya Güzellerim Reytingleri Nasıl? Dünya Güzellerim Tuttu Mu?

Birbirinden ünlü 4 ünlü ismin programda olması Dünya Güzellerim programını oldukça beğenilir kılacak. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman ve Banu Alkan gibi ünlü isimleri bir araya getiren program oldukça iddialı olacağa benziyor. Dünya Güzellerim gezi ve show programı yayınlanan ilk bölümünün reyting sonuçları açıklandı. Program Totalde 23. sırada olurken AB’ de 14. sırada yer aldı.

Çarşamba günleri Show Tv ekranlarında yerini alacak olan yeni program saat 20.00 Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın