Dünya Güzellerim Ne Zaman Yayınlanıyor? Dünya Güzellerim Ne Zaman Saat Kaçta?

yorumsuz
83 views

Dünya Güzellerim Ne Zaman Yayınlanıyor? Dünya Güzellerim Ne Zaman Saat Kaçta? Show Tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlamış program Dünya Güzellerim yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Dünya Güzellerim gezi ve show programı olan yeni program reytingleri nasıl? Program beğenildi mi? Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni program nasıl gidiyor? Dünya Güzellerim programı Çarşamba günü saat 20.00 de yayınlanıyor.

Dünya Güzellerim Ne Zaman Yayınlanıyor? Dünya Güzellerim Ne Zaman Saat Kaçta?

Dünya Güzellerim Ne Zaman Yayınlanıyor? Dünya Güzellerim Ne Zaman Saat Kaçta? Bloom medya yapımcılığı tarafından yapılan gezi programının yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturuyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği program oldukça beğeniliyor. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman , Banu Alkan gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği program yayın hayatına devam ediyor. Ünlü isimler dünya turu atacak ve çok güzel çekimler yapacaklar. Dünyanın çeşitli yerlerini gezecekler ve çekimler yapılacak. Eğlenceli ve neşeli gezi programı formatındaki Dünya Güzellerim programı çok beğenileceğe benziyor.

Birbirinden ünlü 4 ünlü ismin programda olması Dünya Güzellerim programını oldukça beğenilir kılacak. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman ve Banu Alkan gibi ünlü isimleri bir araya getiren program oldukça iddialı olacağa benziyor.

Dünya Güzellerim yarışma programı Çarşamba günü saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Dünya Güzellerim gezi ve show programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın