Dünya Güzellerim Hangi Gün? Dünya Güzellerim Saat Kaçta?

yorumsuz
515 views

Dünya Güzellerim Hangi Gün? Dünya Güzellerim Saat Kaçta? Show Tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlamış program Dünya Güzellerim yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Dünya Güzellerim hangi gün yayınlanıyor hangi gün ekranlara geliyor? Dünya Güzellerim programı nasıl gidiyor? Program beğenildi mi? Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni program nasıl gidiyor? Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili işte detaylar haberimizde.

Dünya Güzellerim Hangi Gün? Dünya Güzellerim Saat Kaçta?

Dünya Güzellerim Hangi Gün? Dünya Güzellerim Saat Kaçta? Bloom medya yapımcılığı tarafından yapılan gezi programının yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturuyor. Ünlü isimlerin bir araya geldiği program oldukça beğeniliyor. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman , Banu Alkan gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği program yayın hayatına devam ediyor. Ünlü isimler dünya turu atacak ve çok güzel çekimler yapacaklar. Dünyanın çeşitli yerlerini gezecekler ve çekimler yapılacak. Eğlenceli ve neşeli gezi programı formatındaki Dünya Güzellerim programı çok beğenileceğe benziyor.

Birbirinden ünlü 4 ünlü ismin programda olması Dünya Güzellerim programını oldukça beğenilir kılacak. Bülent Ersoy , Burcu Esmersoy , Safiye Soyman ve Banu Alkan gibi ünlü isimleri bir araya getiren program oldukça iddialı olacağa benziyor.

Çarşamba günleri Show Tv ekranlarında yerini alacak olan yeni program saat 20.00 Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dünya Güzellerim gezi programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın