Dolunay Ne Zaman Final Yapacak?Dolunay 2.Sezon Yayınlanacak mı?

yorumsuz
169 views

Baş karakteri canlandıran Can Yaman (Ferit) ve Özge Gürel’in (Nazlı) canlandırdığı karakterler Dolunay, Ferit ve Nazlı’nın hiç beklenmeyen zamanlarda karşılaşmaları ve bir araya gelmeleri ve aralarında ki duyguların aşka dönüşmesini konu alıyor.

Uzaktan sert görünümlü gamsız bir iş adamı profili çizilen Ferit, hayatının her anını planlayarak yaşayan, her adımını planlı şekilde atan, düzenli ve titiz bir karakterdir. Aynı zamanda çok yetenekli bir gurmedir. Kadınlara merakı olmayan karakterimiz bayanlara düşkün olmamakla beraber biraz mesafelidir.

Küçük yaştan hayata atılıp çalışmaya başlayan girişken bir karakterimizdir.  Hayalinde ki mesleğe ulaşmak adına Gastronomi bölümünde eğitim alıyor.  Bu okuduğu bölümü meraklı olduğu Japon kültürü ile birleştirmeye çalışan karakterimiz Nazlı, kız kardeşi Asu’ya bağlı, bir nevi kardeşine ailesinden uzakta annelik görevi yapıyor. Çok sıcakkanlı ve arkadaş canlısı bu karakterimiz erkeklere karşı bir o kadar utangaç ve mesafeli davranıyor.

Bu iki farklı karakter bir dizide birleştiği zaman gerçekten merak uyandırıcı oluyor. Böylelikle merakla izlenen dizinin çok izlenmesi sonucunda devamı da tartışılan konular arasında.

Dolunay Dizisi Kaç Bölüm Yapacak Ne Zaman Final Olacak

Bu keyifli dizi ilk bölümlerinde ki formu yakalayabilirse tabi ki 2017 2018 yeni sezonda da sevenleri karşısında olacaktır. Sözleşmesi de 2018 e kadar uzatılacaktır. Yani izlenme reyting durumuna göre elbette bu durum değişecektir. 2.sezonda bulunabilmesi reytinglere bağlı bir konudur yani zaman geçtikçe dizi ekibinin açıklamalarına bakacağız gibi görünüyor. Tabi ki şuan konu ekibin değerlendirmesi altında açıklama yapıldığı zaman hemen siz dizi severlere ulaştıracağımızdan kuşkunuz olmasın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın