Dolunay Hakan Necip Memilli Kimdir Yaşı Nereli Oynadığı Dizi Filmler

yorumsuz
95 views

Dolunay Hakan Necip Memilli Kimdir Yaşı Nereli Oynadığı Dizi Filmler Temmuz Salı akşamı Star Tv ekranlarında olması planlanan ve tüm hazırlıkları tamamlanan Dolunay dizisinin oyuncu kadrosundan bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Necip Memilli ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in oynayacağı Dolunay dizisi ile ilgili tüm merak edilenler ve en çok aratılanlar dizifragmani.net ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Star Tv’nin bu yaz dönemindeki kozlarından olan ve beğenilirse yeni sezonda da yayınlanması planlanan Dolunay dizisinin oyuncu kadrosunda Necip Memilli de yer alıyor.

Daha önce bir çok yerli yapımda rol alan ve reyting rekorları kıran dizilerin önemli isimlerinden olan Necip Memilli Dolunay dizisinde Hakan karakterine hayat verecek. Bizler de ünlü oyuncuyu sizler için yakından tanıdık.

 

Dolunay Hakan Necip Memilli Kimdir Yaşı Nereli Oynadığı Dizi Filmler

Necip Memilli 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan Necip Memilli Yaprak Dökümü, Hanımı Çiftliği gibi dizilerdeki performansı ile ön plana çıkmıştır. 2 erkek kardeşi olan Necip Memilli Endüstri Meslek lisesinde okumuştur.

1999 yılında Adana Seyhan Belediye Tiyatrosunda görev alan ve 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü kazanan Necip Memilli buradan 2007 yılında mezun olmuş ve İstanbul’a geçmiştir.

2007 yılında Uçurtmanın Kuyruğu isimli tiyatro oyununda Caner Cindoruk ile birlikte oynayan Necip Memilli 2007 yılında Yaprak Dökümü dizisinde Erkan karakterine hayat vermiştir.

Ardından 2009-2010 yılları arasında ise Hanımın Çiftliği dizisinde rol alan Necip Memilli son olarak 2016 yılında Emrah Kaman ve Murat Emre Kaman ile birlikte yazdıkları Kaçma Birader filminde de rol almıştır. Genel olarak dizilerde sert karakterleri oynayan ve oldukça başarılı olan Necip Memilli’nin rol aldığı yapımlardan bazıları şu şekilde;

 

2016- Kaçma Birader ( Sinema)

2016- Kehribar (Dizi)

2015 – Bedel (Dizi)

2014- Guruldayan Kalpler ( Sinema)

2011 – Yalan Dünya ( Dizi)

2011 – Sümela’nın Şifresi: Temel ( Sinema)

2011 – Sümela’nın Şifresi: Temel ( Sinema)

2010 – Kukuriku (Sinema )

2008 – Gece Gündüz ( Dizi )

 

Usta oyuncu yakında başlayacak olan Dolunay dizisinin başarısı için ter dökecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın