Dolunay dizisi Melis Kimdir Gamze Aydoğdu Kaç Yaşında

yorumsuz
82 views

Star tv ekranlarımızda karşımıza çıkan bu başarılı dizi reytinglerle dizi hayranlarının ve dizi oyuncu kadrosunu mutlu etti. Yayın gününde diğer dizilere fark atarak birinci sırada yerini alan dolunay dizisinin oyuncuları kaliteli ve gerçekten yetenekli dizide ki duyguları bize empoze etmeyi başarabilen karakterlerdi. Tabi ki senaryosu da diziyi gerçekten başarılı kıldı çünkü senaryoda akıcı ve seyirciye keyif verici şekilde ilerliyordu. Peki bu kadar başarılı reyting alan dizinin başrol oyuncusu kimlerdi hemen açıklayalım.

Baş karakteri canlandıran Can Yaman (Ferit) ve Özge Gürel’in (Nazlı) canlandırdığı karakterler Dolunay, Ferit ve Nazlı’nın hiç beklenmeyen zamanlarda karşılaşmaları ve bir araya gelmeleri ve aralarında ki duyguların aşka dönüşmesini konu alıyor.

Uzaktan sert görünümlü gamsız bir iş adamı profili çizilen Ferit, hayatının her anını planlayarak yaşayan, her adımını planlı şekilde atan, düzenli ve titiz bir karakterdir. Aynı zamanda çok yetenekli bir gurmedir. Kadınlara merakı olmayan karakterimiz bayanlara düşkün olmamakla beraber biraz mesafelidir.

Küçük yaştan hayata atılıp çalışmaya başlayan girişken bir karakterimizdir.  Hayalinde ki mesleğe ulaşmak adına Gastronomi bölümünde eğitim alıyor.  Bu okuduğu bölümü meraklı olduğu Japon kültürü ile birleştirmeye çalışan karakterimiz Nazlı, kız kardeşi Asu’ya bağlı, bir nevi kardeşine ailesinden uzakta annelik görevi yapıyor. Çok sıcakkanlı ve arkadaş canlısı bu karakterimiz erkeklere karşı bir o kadar utangaç ve mesafeli davranıyor.

Bu iki farklı karakter bir dizide birleştiği zaman gerçekten merak uyandırıcı oluyor.

Dizinin kadrosu ve yetenekli isimlerin buluşması diziyi oldukça başaralı kılan unsurlardan biri. Dizinin dadısı Melis i tanıyalım.

              Dolunay Dizisi Dadı Melis Kimdir ? (Gamze Aydoğdu)

Dadılığı yanı sıra Angelina Jolie olan benzerliği ile adından sıkça bahsettiren güzel oyuncu yeteneği ile de seyirciyi ekrana kilitledi bile. Türk Angelina lakabı takılan oyuncunun dizi deneyimi bulunmuyor. Fakat daha önce Sen Sağ Ben Selamet ve İstikbalin Gözyaşları filmlerinde deneyim kazanmış ve yeteneği sayesinde fark edilmiş ve şimdiki dolunay dizisine dahil olmuştur.

Henüz internet ortamında bilgileri yayınlanmasa da kendisiyle yapılacak röportajlarda kendisi ile ilgili pek çok merak edilen konuyu bizimle paylaşacaktır diye düşünüyorum ve yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın