Dolunay 9.Bölüm Fragmanı 29 Ağustos Salı

yorumsuz
98 views

Dolunay 9.Bölüm Fragmanı 29 Ağustos Salı Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Dolunay dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 29 Ağustos Salı günü 9.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Dolunay dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Dolunay dizisi 9.bölüm ile 29 Ağustos Salı akşamı ekranlarda oluyor.

Dolunay dizisinde yaşanan gelişmeler ve merak edilenler ise şu şekilde;

 

Dolunay 9.Bölüm Fragmanı 29 Ağustos Salı

Dolunay dizisinde Ferit’in hastalığının ardından Nazlı ile Ferit yakınlaşmıştır. Beraber geçirdikleri zamanın etkisi sonraki günlerde iyiden iyiye kendisini göstermeye devam eder. Ferit Nazlı’ya yardımları için teşekkür etmek ister.

Nazlı da Ferit ile özel anlar paylaşmak ister. İkisi de duygularına hakim olmak ister ancak o anki şartlar onları hem bir araya getirir ve hem de karşı karşıya gelirler. Aralarındaki mesafede gittikçe azalmaktadır ve onlar daha da zor durumda kalırlar.

Deniz ise artık bir işletme sahibidir ve kendine nefes alacak bir alan yapar. Nazlı’ya çekildikçe Alya’nın varlığından rahatsız olmaya başlar. Engin ile yeniden bir ilişki yaşamak için uğraşan Fatoş’a da Tarık dostluğu ile teselli verir.

Dolunay dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın