Doktorlar dizisi eski tekrar bölümleri hangi kanalda yayınlanacak?

yorumsuz
88 views

 

Yeni sezonda Doktorlar dizisi eski bölümleri yayınlanacak mı hangi kanalda yer alacak merak ediliyor. Efsanevi dizinin eski bölümlerini yeniden seyretmek isteyenlere özel..

Bir dönemin efsanesi olan Doktorlar dizisi yaz mevsiminde tekrar bölümlerinin yayınlanması ile gündemde yer almaya devam ediyor. Yapımını başarılı yapım şirketi Medyapım’ın üstlendiği dizinin eski bölümlerinin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Doktorlar dizisinin oyuncu kadrosunda; Kutsi, Yasemin Ergene, Melike Güner ve Bekir Aksoy gibi isimler yer alıyor. Dizi bu yazda televizyon ekranlarında yerini alacak.

Doktorlar dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Doktorlar dizisi tekrar bölümleri ile Teve2’de yayınlanmaya başlayacak. Teve2 ekranlarında sevilen dizinin eski bölümlerini bir seri olarak takip edebilirsiniz.

Doktorlar dizisi hangi günler yayınlanacak?

Efsanevi dizi Doktorlar tekrar bölümleri ile hafta içi her gün ekranlara gelecek. Gündüz kuşağında yer alacak olan dizi saat 14.00’da ekranlara gelecek.

Doktorlar dizisi; Türkiye’nin en ünlü hastanesinde eğitim almaya başlayan bir grup genç cerrahın hikayesini ekranlara taşıyordu. Dizide her karakterin renkli ve sıra dışı hayatlarından kesitler işlenirken aynı zamanda insan hayatı kurtarılışı da ekranlara geliyordu.

Fenomen dizinin sevenleri bu sezon Teve2 ile Doktorlar dizisini takip edebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın