Diriliş Ertuğrul neden yok bitti mi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

yorumsuz
91 views

24 Mayıs TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmıyor merak edenlere özel, UEFA Avrupa Ligi’nde oynanacak maç nedeniyle dizi bu hafta ekranlara gelmeyecek.

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelmeyecek. Sevilen dizinin ekrana gelmeme nedeni ise en büyük futbol organizasyonlarından birisi olan UEFA Avrupa Ligi final maçının o güne denk gelmiş olması.

TRT 1 ekranlarında 24 Nisan günü Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü yerine UEFA Avrupa Ligi finali yayınlanacak. Çarşamba günleri yeni bölümü ile ekranlara gelen dizi bu hafta yayınlanmayacak.

Geçtiğimiz hafta dizinin yeni bölüm tanıtım videosunun yayınlanmaması ile durum ortaya çıkmıştı. Dizinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapılmadı. Daha önce bu tarz açıklamalar yapılmıştı.

TRT 1 yayın akışının ilanı ile dizinin yayınlanmayacağı da ortaya çıkmış oldu. Yayın akış bilgilerine göre dizinin saatinde UEFA Avrupa Ligi maçı ekranlarda canlı yayın ile yer alacak.

Dizinin yeni bölüm tanıtım videosunun önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Ayrıca basında yer alan bilgilere göre dizi bu hafta kolaj bölüm ile ekranlardaki yerini alacak.

Sevilen dizinin kolaj bölümünün ekranlarda yer almasının ardından UEFA Avrupa Ligi final mücadelesi başlayacak. TRT 1 ekranlarında gelecek hafta Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın