Deli Gönül Şükran Kimdir Tuvana Türkay Kimdir

yorumsuz
175 views

Deli Gönül Şükran Kimdir Tuvana Türkay Kimdir . Fox Tv ekranlarında yazın izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizi Deli Gönül açıklanan kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin oyuncu kadrosu başarılı isimlerden oluşuyor.

Deli Gönül Şükran Kimdir Tuvana Türkay Kimdir

Deli Gönül Şükran Kimdir Tuvana Türkay Kimdir . Deli Gönül dizisinde Şükran karakteri Kadir Hoca ile aşk yaşayacağı düşünülüyor. Aynı zamanda sesi de güzel olan oyuncumuzun dizide bu yönüne de ağırlık verilmiş diyebiliriz. Yeni dizinin yayınlanan tanıtım fragmanında da bu yönde gelişmeler mevcut.

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay 1990 yılı İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu Beykent üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Tuvana Türkay Yer Gök Aşk , Kara Para Aşk gibi dizilerde yer almıştır. Başarılı oyuncu 1.74 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Tuvana Türkay şimdi de Deli Gönül dizisinde Şükran karakterini canlandıracaktır.

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak Deli Gönül dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden konuşulmaya başladı. Dizinin oyuncu kadrosundan Tuvana Türkay dizide Şükran isimli genç bir kızı canlandıracaktır. Şükran 20 li yaşlarda genç ve güzel aynı zamanda sesi de çok güzel bir genç kızdır.

 

Deli Gönül Şükran Kimdir Tuvana Türkay Kimdir . Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlamak üzere olan Deli Gönül dizisi yaz aylarında ekranlarda olacaktır. Dizi ile ilgili tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın