Deli Gönül Hangi Güne Geçti Neden Gün Değiştirdi?

yorumsuz
53 views

Biz dizi severler olarak her dizinin nasıl yorucu zorluklarla çekildiğini tahmin edebiliriz. İsteriz ki her dizi emeğinin karşılığını alsın. 4 Temmuz da ekranlar karşısına çıkan dizi Deli Gönül ün ilk bölümü maalesef pek ilgi görmedi.

Senaryo diğer dizilerin aksine farklı bir formattaydı fakat hızlı bir ilerleme olmuş olacak ki dizi karakterlerin önceki hayatları konusunda biraz eksiklik yarattı aşk yaşandı hemen sonrasında karakterler hemen evlenmeye karar verdi. Fazla sahneler seyirciye empoze edilmedi hızlı geçti. Dizinin devamı İstanbul da geçeceğe benziyor fakat bu durumda da hızlı geçişler ve hızlı gelişen olaylar olacaksa seyirciye merak uyandırmadan olayı anlamadan ne oluyor ya hissi verecektir bu durumda dizi reytingleri için oldukça olumsuz olacaktır düşüncesindeyim.

Türk dizi severler fazla uzatılmış sahneleri sevmezler evet sabırsız ve merak doludurlar fakat çok hızlı gelişirse bu dizinin tadını kaçıran bir unsur olacaktır diye düşünüyorum.

  Deli Gönül Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Final mi Yapacak?

Deli Gönül ün asıl konusu iki öğretmenin aşkı anlatılmamakta. Dizi konu olarak gerçekten merak uyandırıcı. Fakat dizinin ani şekilde gün değiştirmesi akıllarda soru işareti bıraktı acaba final mi olacak ya da dizi tutmadı mı sorularını beraberinde getirdi.

  1. hafta aldığı düşük reyting ile dizi ekibi bir plan yaptı. Dolunay dizisi yüzünden reytinglerde düşüş yaşaması sebebi ile gün değiştirdi ve eğer izlenme oranları artış gösterirse devam kararı alacağını duyurdu.

Böyle bir konusu olan dizinin gerçekten izlenmeye değer olduğunu düşünüyor ve reytinglerin artacağını düşünüyorum. Eminim ekip ve dizi yönetmeni de aynı düşüncededir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın