Deli Gönül Dizisi 31 Nerenin Plakası

yorumsuz
49 views

Deli Gönül Dizisi 31 Nerenin Plakası Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve ilk olarak 4 Temmuz Salı akşamı dizi severlerin karşısında olan Deli Gönül dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin içerisinde yer alan 31 plaka hangi şehre ait sorusunun cevabı sizlerle!

2017 Yaz döneminin etkileyici yapımlarından bir tanesi de Deli Gönül dizisi oldu. Şu ana kadar 1 bölümü yayınlanan ancak reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran, Deli Gönül dizisi hakkında merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu hafta yeni bölümü ile 11 Temmuz Salı akşamı ekranlarda olmaya hazırlanan Deli Gönül dizisi hakkında en çok aratılan sorulardan bir tanesi de 31 plakanın nereye ait olduğu sorusu oldu ve bizler de bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Deli Gönül Dizisi 31 Nerenin Plakası

Deli Gönül Dizisi 31 Nerenin Plakası

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Deli Gönül ilk bölümü ile yayınlandı. Çekim yeri olarak Hatay’ı tercih eden Deli Gönül dizisi hakkında en çok merak edilen soru. Ve işte cevabı olan 31 plakanın sahibi olan il de Hatay olduğunu cevaplamış olduk.

Deli Gönül dizisinde Kadir bir yandan yeni okuluna ve öğrencilerine alışmaya çalışmaya devam ederken diğer yandan ise kızını kaybetmemek için büyük uğraş verir. Fakat hiç beklemediği bir yerden gelecek olan ihanet Kadir için tam anlamıyla şok olacaktır.

Kadir zor durumda kalır ve yardım da ummadığı yerden gelir. Fatmanur aşkının peşinden giderken en büyük yardımcısı olarak gördüğü Ahmet de aslında onun en büyük engeli olarak karşısına çıkacaktır. Bundan habersiz olan Fatmanur önemli yüzleşmeler ve gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Ahmet ise Fatmanur’u kaybetmemek için elindeki son kozunu da kullanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın