Deli Gönül 6 Bölüm 1. Fragmanı

yorumsuz
54 views

Deli Gönül 6 Bölüm 1. Fragmanı . Deli Gönül dizisi Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni dizi çok geçmeden ekranların vazgeçilmezi haline geldi. Yeni sezonda da ekranlarda olup olmayacağı merak edilen yeni dizi Deli Gönül ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle olacak. Yeni dizi Deli Gönül ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşacağız haberimiz.

Deli Gönül 6 Bölüm 1. Fragmanı

Deli Gönül 6 Bölüm 1. Fragmanı . Yaz aylarında ekranlarda yayın hayatına devam eden yeni dizi Deli Gönül pazartesi akşamları Fox Tv ekranlarında yerini alıyor. Dizide Fatmanur ve Kadir aşkı ne olacak diye düşünürken Fatmanur’ un evlilik teklifi alması ve evlenmesi işleri beklenmedik bir hale getirdi. Yeni bölümleriyle izleyicilerine acaba şimdi ne olacak sorusunu sorduran yeni dizi de yeni bölümlerde ne olacağı merak ediliyor.

Deli Gönül 6 Bölüm 1. Fragmanı

Deli Gönül dizisi Fox Tv ekranlarında yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden yeni dizi Deli Gönül pazartesi akşamları saat 20.00 de yerini alacak. Yeni bölümlerle ilgili gelişmeler ve detaylar için takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın