Deli Gönül 4. Bölüm Fragmanı

yorumsuz
29 views

Deli Gönül 4. Bölüm Fragmanı . Deli Gönül dizisi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi bu hafta 4. bölümü ile de pazartesi günü ekranlarda yerini almaya devam edecek. Yeni dizi ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Deli Gönül 4. Bölüm Fragmanı

Deli Gönül 4. Bölüm Fragmanı . 25 Film tarafından yapılan yeni dizi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi Deli Gönül Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ ın baş rollerinde oynadığı yeni dizi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yeni dizi Deli Gönül pazartesi akşamları saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. Yeni dizide Kadir ve Fatmanur aşkına ne olacak merak ediliyor. Kadir aşkını kalbine mi gömecek yoksa Fatmanur için savaşacak mı bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz.

Deli Gönül 4. Bölüm Fragmanı Sizlerle!

Yeni dizi Deli Gönül ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Detaylar haberlerimizde sizlerle olacak. Takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın