Deli Gönül 1. Bölüm 2. Fragmanı

yorumsuz
72 views

Deli Gönül 1. Bölüm 2. Fragmanı . Fox Tv ekranlarında yayına hayatına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Deli Gönül dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin ilk bölümü ne zaman? Dizi ne zaman ekranlarda yerini alacak? Gibi sorular sorulmaya başlandı. İşte soruların cevabı haberimizde.

Deli Gönül 1. Bölüm 2. Fragmanı

Deli Gönül 1. Bölüm 2. Fragmanı . 25 Film yapımcılığı tarafından çekimleri devam eden dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Dizi ana teması olarak küçük bir şehirden İstanbul’ a taşınan bir öğretmenin hayatını ele alıyor. Dizi çekimleri soluk kesmeden sevam ederken dizi oyuncuları da şimdiden konuşulmaya başlandı. Dizinin kadrosunda oldukça popüler isimler bulunuyor. Baş rollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay bulunuyor.

 

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlamaya gün sayan yeni dizi Deli Gönül 4 Temmuz Salı günü Fox Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak. Yeni dizi yaz aylarında Salı günleri izleyicileri ile buluşacak. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici konusu ile çok yakında izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Murat Ünalmış 

Murat Ünalmış 23 Nisan 1981 yılı Kayseri doğumludur. Başarılı oyuncu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu 2011 yılında kendi gibi oyuncu olan Yer Gök Aşk dizisinin setinde tanıştığı Birce Akalay ile evlenmiştir. Murat Ünalmış şimdiyse Deli Gönül adlı dizide Kadir Hoca karakterini canlandıracaktır.

Tuvana Türkay

Tuvana Türkay 1990 Üsküdar doğumludur. Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezunudur. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızıdır. Kara Para Aşk , Yer Gök Aşk , Ayrılık , Oyunbozan dizilerinde oynamıştır.

Fox Tv ekranlarında yerini almaya başlayacak olan yaz dizisi Deli Gönül ile ilgili tüm gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın