Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
119 views

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu . Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Çocuklar Duymasın dizisi uzun bir zaman ardından Kanal D ekranlarında sevenleriyle tekrardan buluşacak. Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alacak sorusunun cevabı sizlerle..

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu . İlk olarak yayın hayatına TGRT kanalında 2002 yılında başlayan Çocuklar Duymasın dizisi ardından ATV , Star Tv gibi kanallarda yayınlanmıştı. Ardından 2.kez 2014 yılında Fox Tv ekranlarında sevenleri karşısında olan Çocuklar Duymasın dizisi 3.kez sevenleri karşısına çıkıyor.

Çocuklar Duymasın 2017 Yeni Oyuncu Kadrosu . Eski kadroyu geri toplamak isteyen Birol Güven’in Kanal D ile görüştüğü ve Kanal D’ nin de yaz dönemine renkli bir yayın akışı ile girmek istediği için Çocuklar Duymasın dizisine sıcak baktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

2016 yılında 360 TV’de tekrar bölümleri ile ekranlara gelen Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezonda eski isimler ve yeni isimlerle harmanlanmış bir oyuncu kadrosu ile dizi severlerin karşısına çıkması planlanıyor.

Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan ve dizinin temel taşlarından olan Tamer Karadağlı kesinlikle yine dizide olacak. Taşfırın erkeği Haluk karakterini canlandıran Karadağlı’nın yanı sıra Meltem karakteri ile Pınar Altuğ da Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Son olarak Survivor’ dan elenen Furkan Kızılay da Havuç karakteri ile Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın