Çoban Yıldızı Dizisi Neden Bitti Niçin Yeni Sezon Yok

yorumsuz
99 views

Çoban Yıldızı Dizisi Neden Bitti Niçin Yeni Sezon Yok Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve normal sezonda yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinden kötü haber geldi. Dizinin bittiği ve daha yayınlanmayacağı bilgisi geldi. İşte haberin detayları..

 

Yapımcılığını Most Productions’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Serhat Özcan, Aysun Metiner, Taygun Sungar, Elif Çakman, Feyza Işık ve Sahra Şaş gibi isimlerin yer aldığı Çoban Yıldızı dizisinden sevenlerine kötü haber geldi.

Sezon finali yapıp yeni sezona kadar tatil yapması beklenen ve Eylül ayından itibaren yeniden ekranlarda olması planlanan Çoban Yıldızı dizisi sürpriz bir şekilde final yapacak. Dizinin neden bittiği sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

 

Çoban Yıldızı Dizisi Neden Bitti Niçin Yeni Sezon Yok

Birbirinden ünlü oyuncuları oyuncu kadrosunda barındıran ve her bölümü merakla takip edilen Çoban Yıldızı dizisinin sezon finali yapması bekleniyordu ancak bu beklentiler boşa çıktı. Kanal ve yapımcının son anda karar vermesi ile birlikte dizinin final kararı çıktı.

17.bölümü ile final yapacak olan Çoban Yıldızı dizisi 22 Haziran Perşembe akşamı veda edecek. Çoban Yıldızı dizisinin reytinglerden dolayı final yapacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

Çoban Yıldızı Dizisi Final Gelişmeleri

Çoban Yıldızı dizisinin final bölümünde Fikret’in isteği üzerine Zühre ve Sırma Ürgüp’e geri giderler. Seyit’i artık göremeyeceğini düşünen Zühre de belli etmemeye çalışmıştır. Seyit hiç beklemediği bir şeyi öğrenmiştir ve ani bir karar ile Ürgüp’ün yolunu tutar.

Diziye Ürgüp’te nokta koyacak olan Çoban Yıldızı dizisinde yörenin masalsı atmosferi ile buluşmak çok da mümkün olacak. Kış aylarının zorlu şartlarında Ürgüp’te başlayan Çoban Yıldızı dizisi macerası başladığı yerde Kapadokya’da noktalanacak.

Kaderlerinin kesiştiği yere Kapadokya’ya dönecek olan Seyit ve Zühre de bu kez tüm engelleri aşıp her şeye rağmen aşklarını yaşayıp beraber olmak için var gücü ile savaşacaklar. Çoban Yıldızı dizisi sürprizlerle dolu final bölümü ile 22 Haziran Perşembe akşamı Fox Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın