Cennetin Gözyaşları Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü

yorumsuz
127 views

Cennetin Gözyaşları Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü ATV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve yakında ilk bölümü ile ekranlarda olacak Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin hangi gün yayınlanacağı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde ise Esra Ronabar, Berk Atan, Almila Ada gibi isimlerin yer aldığı Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. ATV’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü merakla beklenen Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi isimler de yer alıyor.

Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için birer birer aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin önemli detaylarından bir tanesi de hangi gün yayınlanacağı sorusu olmuştu.

Cennetin Gözyaşları Hangi Gün Yayınlanacak Yayın Günü

Hazırlıkları tam gaz devam eden ve tanıtım fragmanları ardı ardına yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinin hangi gün yayınlanacağı sorusunun cevabını sizler için hazırladık. Henüz Yakında şeklinde tanıtılan Cennetin Gözyaşları dizisinin yayın günü belli değil.

Yeni sezonda ATV’nin önemli yapımlarından bir tanesi olması beklenen Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın