Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

yorumsuz
224 views

Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta  Geride bıraktığımız sezonda Adı Efsane de yeteneği ve güzelliği ile kendinden bahsettiren Almila Ada Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna dahil oldu. Ünlü markalara mankenlik yapan yakışıklı oyuncu kendisinden sıkça bahsettirdi.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla Güneşin Kızları isimli dizide ün ve karizması ile akıllarda yer alan Berk Atan ve Almila Ada beraber başrol olacaklar. Atv kanalında yayınlanacak dizinin yönetmen koltuğunda ise Güneşin Kızları projesinde bulunan Sadullah Celen yer alıyor.

Yeni sezona iddialı ve şimdiden sıkça konuşulacak diziler gelmesi ve Güneşin Kızlarının yapımcılığını üstlenen Sadullah Celen’in bu ekipte olması ve durmaksızın çalışması ortaya güzel ve keyifli bir dizi çıkacağının sinyallerini veriyor.

Cennetin Gözyaşlarında kimler oyuncu kadrosuna dahil edilecek? Cennetin Gözyaşları oyuncuları hangi isimler? Cennetin Gözyaşları dizi konusu nedir? Hemen sizlerle paylaşalım.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Konusu

Annesi tarafından hayatında en büyük darbeyi alan cennet isimli kızın zorlu ve tek başına geçen mücadelesini konu almakta.

Gözü yaşlı Cennet’in başrol Berk Atan ile kaderleri kesiştikten sonra birbirlerine bağlanıp destek olacaklar ama çeşitli zorlu sıkıntı ve engeller bu duruma karşı çıkacak.

 

Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Cennetin Gözyaşları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Geçen sezon başarılı dizileri ile ekranlarımızda yerini alan ATV yeni sezonda çok konuşulacak ilgi görecek bir dizi ile karşımıza gelmeyi planlıyor. Cennetin Gözyaşları dizisi ile genç bir kızım zorlu hayat hikayesini anlatacak dizi henüz saat ve gününü belirlemedi fakat eylül ayının ilk haftalarında bizlerle olacağı net bir bilgi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın