Cennetin Gözyaşları Arzu Kimdir Esra Ronabar Biyografi

yorumsuz
11 views

Cennetin Gözyaşları Arzu Kimdir Esra Ronabar Biyografi ATV ekranlarının hazırlıkları devam eden dizileri arasında yer alan Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Arzu karakterini canlandıran Esra Ronabar ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Eylül ayında yayın hayatına merhaba diyecek diziler arasında Cennetin Gözyaşları dizisi de yer alıyor. Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ve etkileyici bir hikayesi olacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Arzu karakterini canlandıran Esra Ronabar ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Cennetin Gözyaşları Arzu Kimdir Esra Ronabar Biyografi

Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Eylül ayında dizi severleri ile buluşması beklenen Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Esra Ronabar’ı sizler için yakından tanıdık.

Esra Ronabar 1978 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya gelmiştir. 39 yaşında olan güzel ve tecrübeli oyuncu tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur.

2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde Mehmet Aslantuğ, Ahu Türkpençe gibi isimlerle başrolleri paylaşan Esra Ronabar 2010 yılında ise İstanbul Şehir tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve bu dizide 2013 yılında oynayan Esra Ronabar 22 Eylül 2013 tarihinde bir trafik kazası geçirdi ve bu kazadan ağır yaralı olarak kurtuldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın