Çember dizisinin konusu ne? Çember dizisi nerede çekiliyor?

yorumsuz
75 views

Çember dizisinin konusu ne? Çember dizisi nerede çekiliyor? Çember dizisi izleyici kitle tarafından tutulup tutulmayacağı merakla beklenmekte. Çember dizisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar işte haberimizde.

Çember dizisinin konusu ne? Çember dizisi nerede çekiliyor?

Çember dizisinin konusu ne? Çember dizisi nerede çekiliyor? Çember dizisinin yapımcılığını Ans Productions üslendiği polisiye film dizisinin hazırlıkları tamamlandı. Ünlü yönetmen Abdullah Oğuz’ un yönetmenliğini yaptığı dizi çok ses getireceğe benziyor. İddialı bir proje olarak şimdiden konuşmaya başlandı diyebiliriz. Başarılı ve tanınmış oyuncu kadrosu ile izleyicileriyle 3 temmuz 2017 pazartesi saat 20.00 de buluşmaya hazırlanıyor.

Çember dizisinin konusu ne? Çember dizisi nerede çekiliyor?

 

Çember dizisi konusu hakkında biraz detaylı bilgi vermek gerekirse. Barış komiser önderliğinde. Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerinde birbirinden farklı çözülmemiş dosyaları çözümlemek için İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir her biri kendi alanında uzman ekip meydana getirilerek başka alanlarda tecrübelere sahip kişiler bir araya getirilir. Ve her biri geçmiş olaylardan yaşadıkları tecrübelerle yeni olayları ve davaları çözmek için birleşirler. Dizi ekranlarda yerini almaya hazırlanırken yayın tarihi 3 temmuz olarak belirlendi. Dizi 3 temmuz Pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşacak.

Çember dizisi ilgili detayları ve gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın