Çarkıfelek Sinan Engin Kimdir? Sinan Engin Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Mesleği?

yorumsuz
99 views

Çarkıfelek Sinan Engin Kimdir? Sinan Engin Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Mesleği? Bu akşam Çarkıfelek yarışma programının konuklarından biri de Sinan Engin. Sinan Engin kimdir kaç yaşında detaylar haberimizde.

Çarkıfelek Sinan Engin Kimdir? Sinan Engin Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Mesleği?

Sinan Engin Kimdir?

Sinan Engin 4 Kasım 1964 yılında Trabzon Maçka doğumludur. Sinan Engin’ in Kenan Engin adında bir abisi vardır. Kariyerine ilk olarak 1974 yılında Beşiktaş’ ın altyapısında başlayan Sinan Engin 1981 yılında Beşiktaş A takımına geçmiştir. Ardından kiralık olarak Kuşadasıspor’ da oynayan Sinan Engin Adana Demirspor , MKE Ankaragücü ve Sarıyer takımlarında oynamıştır. Futbol oynama kariyerinden sonra da teknik direktörlük yapan Engin şuan ise Beyaz TV’ de Beyaz Futbol programının yorumcusu olarak görev almaktadır.

Çarkıfelek Sinan Engin Kimdir? Sinan Engin Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Mesleği?

Sinan Engin 1990 yılında şarkıcı Seda Sayan ile evlenmiştir ve bu evlilikten Oğulcan Engin adında bir oğulları vardır. 1995 yılında Seda Sayan ile yollarını ayıran Engin 1997 yılında ise ikinci evliliği olan Ayşe Karasu ile evlenmiştir. Bu evlilikten Elif adında bir kızı vardır.

26 Haziran pazartesi akşamı saat 20.00 de ekranlarda yerini alacak Çarkıfelek yarışma programının konuklarından biri olacaktır. Çarkıfelek yarışma programı ile ilgili tüm detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın