Çarkıfelek Lara Kimdir? Lara Kaç Yaşında Nereli Mesleği Ne?

yorumsuz
63 views

Çarkıfelek Lara Kimdir? Lara Kaç Yaşında Nereli Mesleği Ne? Çarkıfelek yarışması ekranlarda hız kesmeden yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı ekranlarda Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Çarkıfelek yarışma programı yeni konukları ile ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Bakalım Çarkıfelek yarışması ilerleyen bölümlerde neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz. Detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Çarkıfelek Lara Kimdir? Lara Kaç Yaşında Nereli Mesleği Ne?

Çarkıfelek Lara Kimdir? Lara Kaç Yaşında Nereli Mesleği Ne? Lara 19 Mart 1979 yılı  Kırıkkale doğumludur. Müzisyen bir ailenin çocuğu olan Lara’ nın adı Fatma Nur Keskin’ dir. Lise eğitimin aldıktan sonra Alanya’ da hostes olarak işe başlayan Lara’ nın birçok albümü bulunmaktadır.

Çarkıfelek Lara Kimdir? Lara Kaç Yaşında Nereli Mesleği Ne?

Lara’ nın Albümleri

2003 – Işık

2005 – Adam gibi Adam

2008 – Yadigar

2010 – Yolla

2014 – Maç Kaç Kaç

2015 – Bi Sana

2017 – İhaneti Giymişsin

gibi albümleri bulunmaktadır. Çarkıfelek yarışma programı ekranlarda hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Sevilen yarışma programı Çarkıfelek cumartesi ve pazar günleri yani hafta sonları Star Tv ekranlarında saat 20.00 de ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor.

Sevilen yarışma programı Çarkıfelek yeni bölümlerinde neler olacak bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden yarışma programında neler olacak bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. Çarkıfelek yarışma programı ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olmaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın