Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim?

yorumsuz
40 views

Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek yarışma programı ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı yıllardır ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta da cuma cumartesi ve pazar günü ekranlarda yerini alacak olan program ekranlardaki macerasına 40 yıldır devam ediyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak detaylar haberimizde sizlerle.

Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim?

Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek yarışma programı tam 40 yıldır ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni program 13. bölüm ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Bakalım Çarkıfelek yarışma programı yeni sezonda da yerini alacak mı merak ediliyor. Yoksa sadece yaz sezonunda mı ekranlarda yerini alacak. Bu soruların cevaplarını merakla bekleniyor.

Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim?

Çarkıfelek 13. bölüm Fragmanı Çarkıfelek 13. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek yarışma programı Star Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Çarkıfelek bu akşam da Star Tv ekranlarında saat 20.00 de ekranlarda yerini alacak. Mehmet Ali Erbil’ in neşeli ve eğlenceli sunumu ile ekranlarda yerini almaya devam edecek olan program ile ilgili detayları ve gelişmeleri sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeler ve detaylar için takipte kalın.

Çarkıfelek yarışma programı Cumartesi akşamı yani bu akşam saat 20.00 de Star Tv ekranlarında sizlerle olacak sakın kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın