Çarkıfelek 10. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek 14 Temmuz

yorumsuz
79 views

Çarkıfelek 10. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek 14 Temmuz . Çarkıfelek Star Tv ekranlarında yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. R yapım tarafından yapımcılığı yapılan program 40 yıldır ekranlarda yayın hayatına devam ediyor. Yarışma programı bu güne kadar birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Yeniden ekranlarda Star Tv ile macerasına devam eden yarışma programı ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ederken bakalım yeni bölümlerde hangi konuklar yarışma programına katılacak. Program ile ilgili detaylar işte haberimizde sizlerle.

Çarkıfelek 10. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek 14 Temmuz

Çarkıfelek 10. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek 14 Temmuz

Çarkıfelek 10. Bölüm Konukları Kim? Çarkıfelek 14 Temmuz . Çarkıfelek yarışma programı hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Her hafta ekranlara yeni bölümleri ile devam eden yarışma Star Tv ekranlarında 14 Temmuz Cuma akşamı da yerini alacak. Sevilen yarışma programı bu hafta ünlü fenomen konuklarına ev sahipliği yapacak. Bakalım yarışma programında 14 Temmuz akşamı büyük ödülün sahibi kim olacak. Mehmet Ali Erbil’ in neşeli ve eğlenceli sunumu ile ekranlarda yerini almaya devam eden yarışma programı Çakıfelek yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında saat 20.00 de yerini alacak.

Çarkıfelek yarışma programı ile ilgili detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Detaylı bilgiler için sitemizi ve haberlerimizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın