Çağkan Çulha İsimsizler Dizisinden Ayrıldı mı?Murat Öldü Mü?

yorumsuz
83 views

Çağkan Çulha İsimsizler Dizisinden Ayrıldı mı?Öldü Mü?Farklı konusu ve senaryosu ile izleyicilerini kendisine bağlamayı başaran isimsizler yeni sezonda devam ediyor ama maalesef ki yeni sezona giren en düşük reytingli dizi olması dizide ki ayrılıkları da beraberinde getirdi.

İsimsizler oldukça orijinal konusu ve senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlamış durumda. Dizinin konusu şöyle;

Fatih herkesin oldukça başarılı ve umut veren genç bir diplomat adayıdır. Türkiye’nin yurt dışı temsilciliğine atanır ve göreve başlamak üzere olan genç diplomatın tam görevine başlaması üzerine viran kayadan gelen acı haberle yıkılır ve hayatının akışını değiştirir. Viran kaya da bulunan kaymakamı şehit edilir. Fatih ise kaymakamın kendisine güveni ve desteği ile onun yerine kaymakam olmaya karar verir.

Çağkan Çulha İsimsizler Dizisinden Ayrıldı

Ülkesinin ferahı ve huzuru adına masa başı rahat bir işi bırakmış onun yerine cesurca savaşmayı seçmiştir, yüreğinde vatan millet sevdası barındıran karakterimiz 7 kişi ile oluşan bir kadro ile Viran Kaya’ya doğru yola çıkarlar.

İsimsizlerde dayının yeğeni olarak akıllarımıza kazınan Murat’ın şehit edildiği ile alakalı video Kaymakam Fatih’in cep telefonuna gönderildi. Kaymakam Fatih ve dayının görüntülere bakamadı; video içeriğinde ise Murat’ın vücuduna iki adet silah sıkıldı.

Karakterimiz ise Çağkan Çulha resmi hesabından ‘Toprak Ana ile buluşma, hepinize teşekkürler’ yazan bir mesaj yayınladı yani diziden ayrıldığını Murat rolünün dizide şehit edilerek öldürüldüğünü onayladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın