Bu Şehir Arkandan Gelecek Belgin Seda Akman Kimdir Yaşı

yorumsuz
116 views

ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu  kadrosunda yer alan Belgin karakterini canlandıran Seda Akman ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Çarşamba akşamları yayın hayatına devam eden ve bu sezon sonunda final yapması beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncularından olan ve Belgin karakterini canlandıran Seda Akman ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Seda Akman Kimdir?

1978 yılında Kütahya’da dünyaya gelen Seda Akman Bilkent Üniversitesi Diksiyon ve oyunculuk bölümü mezunudur. 1998 yılında Miss Palmolive seçilen ve ardından Miss Intercontinental yarışmasında dördüncü seçilen Seda Akman Number One ve Dream Tv ekranlarında sunuculuk yapmıştır.

2003 yılında rol aldığı Yazı Tura dizisi ile oyunculuğa merhaba diyen Seda Akman Gecenin Kraliçesi, Sen Benimsin, Acil Servis, Eve Düşen Yıldırım gibi dizilerde rol almıştır.

Seda Akman şu günlerde başrollerinde Kerem Bursin, Gürkan Uygun gibi isimlerin yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başarısı için ter döküyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın