Bu Sayılmaz Dizisine Nasıl İzleyici Olarak Katılabilirim?

yorumsuz
23 views

Yepyeni bir diziye izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu Sayılmaz isimli dizide siz de izleyici olarak diziye dahil olabilirsiniz. America sitkom tarzında ekranlara gelecek olan bu sayılmaz dizisinde adeta izleyiciler oyuncu olarak sette yer alıyor. İzleyici sadece figüran olmayıp aynı zamanda kahkahaları ile senaryoda yaptıkları doğal katkıları ile de diziye dahil olacak bu sayılmaz dizisinde İzleyici olarak katılmak için neler yapılmalı merak ediyorsanız detayları haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

Bu sayılmaz dizisi oyuncu kadrosuna baktığımızda oldukça ünlü isimleri görüyoruz.  Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ, Burak Satıbol, Derya Şensoy, Sadi Celil Cengiz gibi yıldızların sizi de parladığını hep birlikte görüyoruz. Peki bu sayılmaz birisine nasıl sahip olabiliriz diziye İzleyici olarak katılmak mümkün mü işte detaylar..

Bu sayılmaz dizisi çekimlerine katılmak hem eğlenip hem de televizyonda yer almak için şu an rezervasyon alınmıyor.İlerleyen günlerde dizinin çekimlerine katılacak için bir çalışma yapılması planlanıyor.Daha önce birçok Amerikan yapımı dizisine gördüğümüz oyuncular seyircileri oluşturduğu bir topluluğun önünde oyunu sergilediler.Olayla ilgili kamera o anda çekiyor. Oyuncu seyirciye cevap verebiliyor ve bunların hepsi de kameralarda ekranlara yansıyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu diziyi bu işi  başarılı bir şekilde yürütebilecekler mi? İlerleyen günlerde konu hakkında detay neler sitemiz üzerinden aktarmaya çalışacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın