Bu Sayılmaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

yorumsuz
64 views

25 Filmin yapımcılığını yaptığı sitcom tarzında Bu Sayılmaz ın yönetmen koltuğunda Murat Kaman oturacak. Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner kaleminden olacak dizi şimdiden çok konuşulan diziler arasında.

Türkiye televizyonlarına ilk defa gelecek bu formatta yani seyircilerde oyuna ve çeşitli şakalara katılabilecek. Binnur Kaya” Komedi tarzında dizi yapmanın çok zor olduğunu, kendi kendine komiklik yapılamayacağını senaryonun dışına çıkılamayacağını söylerken, seyirci bizim gerçekten komiklik yaptığımızı düşünmektedir.” Diye açıklamada bulunarak aslında işinin zor olduğunu da anlatmak istemiştir.

Sitcom Nedir ?

En kısa ve anlaşılır hali ile anlatmak gerekirse, Sitcom farklı farklı alanlarda değil belirli birkaç alanda geçer. Mesela ofis, ev veya belirli alanlarda çekilen bu aralıkların dışına çıkılmadan çekilen bir komedi olayıdır. Sitcomlar çizgi karakter olarak diziye dahil olabilirler. The Simpsons isimli dünyaca ünlü komedi dizisini örnek verebiliriz. ABD de bu ve buna benzer diziler gündemde oldukça ilgi görmekte. Türkiye de de bu ilginin odağı olacağı düşünülmekte.

Dizi hakkında detaylı bir fragman yayınlanmadı ve açıklama yapılmadı fakat resmi açıklamalar ve bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağız takipte kalın.

Yorumlarınızla fikirlerinizi paylaşabilir ve ya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bu Sayılmaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bu Sayılmaz Dizisi Nerde Çekiliyor

Dizi için henüz net bir yer belirlenmese de İstanbul ve çevresinde olacağı net bir bilgi tabi ki dizinin ilerleyen sahneleri bize ne gösterir bilinmez ama dizi için kesin net bir yer henüz belirlenmedi.

Bu Sayılmaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Henüz tarihi netleşmemiş olsa da temmuz ayında hazırlıkları başlamış dizinin eylül ayının ilk haftası ekranlarımızda yer alması bekleniliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın