Bu Sayılmaz Dizisi Formatı Seyirci Olarak Nasıl Katılınır?

yorumsuz
57 views

25 Filmin yapımcılığını yaptığı sitcom tarzında Bu Sayılmaz ın yönetmen koltuğunda Murat Kaman oturacak. Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner kaleminden olacak dizi şimdiden çok konuşulan diziler arasında.

Türkiye televizyonlarına ilk defa gelecek bu formatta yani seyircilerde oyuna ve çeşitli şakalara katılabilecek. Binnur Kaya” Komedi tarzında dizi yapmanın çok zor olduğunu, kendi kendine komiklik yapılamayacağını senaryonun dışına çıkılamayacağını söylerken, seyirci bizim gerçekten komiklik yaptığımızı düşünmektedir.” Diye açıklamada bulunarak aslında işinin zor olduğunu da anlatmak istemiştir.

Sitcom Nedir ?

En kısa ve anlaşılır hali ile anlatmak gerekirse, Sitcom farklı farklı alanlarda değil belirli birkaç alanda geçer. Mesela ofis, ev veya belirli alanlarda çekilen bu aralıkların dışına çıkılmadan çekilen bir komedi olayıdır. Sitcomlar çizgi karakter olarak diziye dahil olabilirler. The Simpsons isimli dünyaca ünlü komedi dizisini örnek verebiliriz. ABD de bu ve buna benzer diziler gündemde oldukça ilgi görmekte. Türkiye de de bu ilginin odağı olacağı düşünülmekte.

Dizi hakkında detaylı bir fragman yayınlanmadı ve açıklama yapılmadı fakat resmi açıklamalar ve bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağız takipte kalın.

Yorumlarınızla fikirlerinizi paylaşabilir ve ya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bu Sayılmaz Dizisi Nerde Çekiliyor

Dizi için henüz net bir yer belirlenmese de İstanbul ve çevresinde olacağı net bir bilgi tabi ki dizinin ilerleyen sahneleri bize ne gösterir bilinmez ama dizi için kesin net bir yer henüz belirlenmedi.

Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncuları Kimler

Dizide Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı ve alanında yetenekli oyuncular yer alacak. Fox TV de yayınlanacak sitcom tarzında bize sunulacak olan dizi eylül ayında çıkışını yapmayı planlıyor.

Bu Sayılmaz Dizisinde İzleyici Olarak Katılmak?

Bu Sayılmaz Dizisi çekimlerine izleyici olarak katılmak ve eğlenirken kendinizi de göstermek istiyorsanız yapımcı 25 Film’in sitesinden başvuru yapmanız gerekiyor. +90 212 281 41 11 numaralı telefondan da gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın