Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

yorumsuz
28 views

Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Ülkemizin en çok izlenen filmleri arasında yer alan Dağ ve Dağ 2’nin yapımcısı olan Alper Çağlar’dan yepyeni bir yapım geliyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan ve büyük ilgi gören Börü Dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle ilgili sizler için bir araştırma yaptık. İşte detaylar..

 

Sonbahar’da oldukça iddialı bir dizi geliyor. Dağ 2 filmi ile büyük ses getiren ve kendisinden yeni bir yapım beklenen Alper Çağlar’dan beklenen yapım geldi. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve büyük bir merakla beklenen Börü dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Mini dizi olarak yayınlanacak Börü dizisinin 6 bölüm sürmesi bekleniyor. Polis Özel Harekat’ın maceralarını ekranlara getirecek olan Börü dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

 

Börü Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

Birbirinden ünlü isimleri oyuncu kadrosunda barındıracak olan Börü dizisinde tanıdık isimler göreceğiz. Dağ 2 filminde gazeteci karakterini canlandıran Ahu Türkpençe Börü dizisinde polis özel harekat timinde görev yapan özel harekatçılardan bir tanesi olacak.

Öte yandan Kiraz Mevsimi dizisi ile büyük çıkış yakalayan ve o dizinin bitiminin ardından herhangi bir yapımda rol almayan Serkan Çayoğlu Börü dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe’nin yanı sıra Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Bedil Akın gibi isimler de Börü dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacaklar.

 

1.fragmanı yayınlanan Börü dizisi ilk fragmanı ile büyük bir ilgi gördü. Gerek oyuncuların sahneye girişi gerek de efektler tamamen özel olarak hazırlanmış durumda.  Vatan aşkı ile donanmış son kale olarak adlandırılan kahramanların hikayesi yakında Star Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın