Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede?

yorumsuz
45 views

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede? Yeni sezonda Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi Börü çok yakında ekranlarda yerini alacak. 2017 – 2018 yılında yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. Dizi çekimleri kısa süre önce başladı ve yeni dizi yeni sezonda Star Tv ekranlarında yerini alacak. Yeni dizi Börü ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle.

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede?

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede? Börü dizisi 60 dakikalık kısa bölümler çekilecek ve o şekilde ekranlarda yerini alacak. Kısa süreli olarak bölümleri yayınlanacak olan yeni dizi Börü Dağ 2 filminin dizi olmuş hali olarak ekranlarda yerini alacak. Börü dizisinin fragmanı Diyarbakır Bağlar’ da çekilmiştir. Bakalım dizinin çekimleri filmin çekildiği illerde de çekilecek mi merak ediliyor. Dağ 2 filmi Ankara , Konya , Adana gibi illerde çekilmişti. Börü dizisi yeni sezonda ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle paylaşacağız. Yeni sezonda yeni dizide hangi isimleri ekranlarda göreceğiz. Sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede?

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor? Börü Dizisinin Seti Nerede? Bakalım yeni dizi Börü hangi illerde çekimleri devam edecek. Yeni dizi ile ilgili gelişmeleri ve detayları sizlerle sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz. Konu ile ilgili gelişme ve detayları takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın