Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı?

yorumsuz
45 views

Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı? Börü dizisi çok yakında Star Tv ekranlarında yerini alacak. Yeni dizi Börü ilk fragmanı ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz. Yeni dizi Börü ile ilgili gelişmeler haberimizde sizlerle.

Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı?

Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı? Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni dizi Börü’ nün baş rollerinde Serkan Çayoğlu , Mesut Akusta , Murat Arkın , Ahu Türkpençe , Fırat Doğruoğlu , Can Nergis , Emir Benderlioğlu oynuyor. Börü dizisi çok yakında ekranlarda yerini alacak. Bakalım dizide neler neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Mı? Yeni dizi Börü nasıl ekranlara gelecek merak ediliyor. Dizi film şeklinde mi yoksa mini dizi mi olacak sorusunun cevabı ise şimdilik dizi mini dizi olarak düşünülüyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Börü dizisi ile ilgili nasıl gelişmeler bizlerle olacak.

Çekimleri devam eden Börü dizisinin 15 Temmuz akşamı ilk fragmanı yayınlanması bekleniyor. Bakalım Börü dizisi ilk fragmanında neler olacak. Sitemiz üzerinden haberlerimizle sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeler ve detaylar için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın