Bodrum Masalı Dizisi Reytingleri?

yorumsuz
53 views

Bodrum Masalı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? işte detaylar haberimizde. TMC film tarafından hazırlanan ve bir yaz dizisi olarak 2016 yaz sezonunda ekranlara gelen Bodrum Masalı dizisi izleyici tarafından beğeni ile takip edilince gösterdiği performansın ardından sosyal medyada büyük ses getirmişti. Bodrum Masalı dizisinin iyi giden yükselişinin ardından nisan ayında düşen reytingleri Mayıs ayında da yükselmeye ince Kanal D bu güzel dizinin yeni sezon sözleşmesini imzalamış olabilir diye düşünüyoruz. Bodrum Masalı dizisinin kırkıncı bölümü ile  Haziran ayında final yapacağı internette dolaşmaya başladı bile. Fakat henüz bu söylenti ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

Bodrum Masalı dizisi final öncesinde özellikle 38 ve 39 bölümde reytinglerin yükselmesinin ardından Kanal D dizinin final kararından vazgeçmişti yeni sezon onayı verebilmek için Haziran ayında dizilerin ve reytinglerinin göstereceği performansa bakacak olan Kanal D ekibi Dizi yeni sezonda ekranlarda yayınlayacak mı merak konusu oldu. Bodrum Masalı Dizisi ile ilgili gelişmeler.

Bodrum Masalı Dizisi Reytingleri?

Bodrum Masalı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Internette ajanslara baktığımızda yükselen Bodrum Masalı reytinglerinin sebebinin yeni sezon onayının verildiği üzerine ancak Kanal D’nin Bodrum Masalı dizisi için haziran ayı performansını gözden geçirip kendini riske atmayacağını düşünüyoruz. Reyting sıralamalarına göre yeni sezon Anlaşması imzalanacak ya da imzalı almayacak.

Bodrum Masalı dizisi haziran ayındaki reyting alır ve yeni sezon onayını alır ise Ekim ayında yeni sezonda yeniden izleyicinin karşısında olacaktır diye düşünüyoruz. Dizinin yeni sezonu olup olmadığı ve yeni sezon başlama tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bodrum Masalı dizisinin yeni sezon tarihi ile ilgili tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Bodrum Masalı dizisi ile ilgili gelişmeleri tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın