Bir Litre Gözyaşı Kadrosunda Kerem Bursin Var Mı?

yorumsuz
35 views

Bir Litre Gözyaşı Kadrosunda Kerem Bursin Var Mı?  Yeni sezonda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Japon dizisinden uyarlama Bir Litre Gözyaşı dizisinin kadın başrol oyuncusu açıklandı. Farah Zeynep Abdullah‘ın başrolde yer alacağı dizinin, erkek oyuncu ismi ise Kerem Bursin olarak konuşuluyor.

Bir Litre Gözyaşı Kadrosunda Kerem Bursin Var Mı?

Bir Litre Gözyaşı Kadrosunda Kerem Bursin Var Mı Yeni sezonda Kanal D’de başlayacak olan ve başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın bulunacağı kadroda ‘Bir Litre Gözyaşı’ isimli yapıma erkek başrol oyuncu aramaları sürüyor.

İlgi ile beklenen dizinin erkek başrol oyuncusu Milliyet yazarı Sina Koloğlu’nun kaleme aldığı köşe yazısına göre Kerem Bursin olabilir. Net bir konu olmasa da hazırlıklar tüm hızla devam ediyor.

Farah Zeynep Abdullah ile Kerem Bursin, öncesinde Çağan Irmak’ın” Unutursam Fısılda” filminde de birlikte yer almışlardı. ​ Bir Litre Gözyaşı” Kasım 2017’de Kanal D de seyirci karşısına çıkacak.

Bir Litre Gözyaşı Kadrosunda Kerem Bursin Var Mı

Fuji Network System’de 11 bölüm olan dizi, 15 yaşındaki Aya isimli kızın yaşam mücadelesini ve geçtiği çeşitli engelleri konu ediyor.

İlişki Durumu: karışık’, ‘Baba Candır’, ‘Seviyor Sevmiyor’ gibi dizilerden tutun, yayına devam eden ‘Anne’ dizisine de imza atan MF Yapım’dan yeni bir kore uyarlaması daha ekleniyor; Bir Litre Göz Yaşı. Senaryo hazırlıkları devam eden dizinin rejisi ‘Hanımın Çiftliği, ‘Urfalıyım Ezelden’ ve ‘İstanbul Sokakları’ için kamera arkasına geçen Faruk Teber’e bırakıldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın