Benimsin Dizisi Zain Kimdir Gerçek İsmi Harshad Arora

yorumsuz
108 views

Benimsin Dizisi Zain Kimdir Gerçek İsmi Hasrshad Arora Kanal 7 ekranlarında başlayan yepyeni dizi Benimsin ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zain karakterini canlandıran Harshad Arora ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Kanal 7 ekranlarının ünlü Hint dizisi Tatlı Bela’nın bitimi ile birlikte 17 Temmuz Pazartesi günü yepyeni bir dizi daha başladı. İki kuzen olan Zain ile Aaliya’nın nefret ve aşk dolu hikayesini ele alan Benimsin dizisi ile ilgili bilgileri sizlere vermeye devam ediyoruz.

Dizinin hayatı umursamaz bencil ve şımarık çocuğu Zain karakterini canlandıran Harshad Arora’yı sizler için daha yakından tanıdık.

 

Benimsin Dizisi Zain Kimdir Gerçek İsmi Harshad Arora

Orijinal ismi Beintehaa olan Benimsin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başrol oyuncusu Harshad Arora dizide Zain Osman Abdullah karakterini canlandırmaktadır. 3 Eylül 1987 tarihinde dünyaya gelen Harshad Arora 30 yaşındadır. Ülkesinin ünlü ve yakışıklı oyuncuları arasında yer alan Arora Ryan Internation School’da eğitim almıştır.

Öğrencilik hayatı boyunca oldukça çalışkan bir öğrenci olan ve aynı zamanda Delhi Üniversitesinde Matematik alanında da eğitim alan Harshad Arora reklamcılık ve pazarlama da okumuştur.

Çocukluğunun en büyük hayallerinden bir tanesi de oyunculuk olan ünlü oyuncu Harshad Arora üniversite yıllarında aynı zamanda modellik yapmıştır. Bir TV reklam-pazarlama şirketine katılıp burada 1.5 yıl görev alan Harshad Arora Mumbai şehrine taşındı. Colors Tv’de yayınlanan Benimsin dizisinde başrol oynama şansını yakalayan Harshad Arora bu dizi ile birlikte çıkış yakalamıştır.

Dünya genelinde de tanınan bir oyuncu olma özelliğini taşıyan Harshad Arora Gunjan Vijaya ile ilişki yaşamaktadır. 1.85 boyunca ve 75 kilo ağırlığında olan Harshad Arora’nın göz rengi açık kahverengidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın