Benimsin Dizisi 2.Bölüm Özet Gelişmeleri 18 Temmuz Salı

yorumsuz
63 views

Benimsin Dizisi 2.Bölüm Özet Gelişmeleri 18 Temmuz Salı Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi başladı. Oldukça etkileyici bir hikayeye sahip olan ve ilk bölümü ile 17 Temmuz Pazartesi günü dizi severlerin karşısında olan Benimsin dizisinden bilgiler şu şekilde..

 

Son dönemlerin en popüler kanallarından bir tanesi olan Kanal 7 Hint dizisi yayınlama politikasına devam ediyor. Tatlı Bela, İki Yabancı, Zor Sevda, Bir Garip Aşk gibi dizilerin yayıncı kanalı olan Kanal 7’den yepyeni bir dizi daha geldi. Kanal 7’nin yeni dizisinin ismi ise Benimsin..

İlk bölümü ile 17 Temmuz Pazartesi günü ekranlarda olan Benimsin dizisi her gün saat 20.45’de Kanal 7 ekranlarında olacak. Dizi Tatlı Bela dizisinin bitimi ile birlikte 17 Temmuz Pazartesi akşamı başladı.

 

Benimsin Dizisi 2.Bölüm Özet Gelişmeleri 18 Temmuz Salı

Benimsin dizisinde Zain ile Aaliya arasında yaşanan nefret ve aşk dolu hikayesi Benimsin dizisi etkileyici konusu ile sevenlerini ekran başına kilitlemeye geliyor. Hindistan’da  yayınlandığı süre zarfı boyunca başarıdan başarıya koşan Benimsin dizisinde kendini beğenmişliği ile ve aynı zamanda hayatı ciddiye almayan tavırları ile bilinen Zain Hindistan’da yaşayan varlıklı bir ailenin oğludur.

Ailesinden uzakta olmanın verdiği rahatlık ile zamanın büyük bir kısmını eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine ise soğuk bakan birisidir. Her zaman bencil olan ve bunun yüzünden evleneceği kişinin de dünyada olmadığını düşünen Zain aşık olacağı Aaliya’nın ise farkında değildir.

Londra’daki okul müdüründen Zain’in babasına bir şikayet mektubu gider. Zain hakkında gelen bu şikayet mektubu ile birlikte Usman Bey oğlunun eve dönmesini ister.

Zain’e bazı nasihatler verdikten sonra Aaliya’nın düğünene giderek onu için aldığı hediyeleri götürmesi için onu gönderir. Bhopal’e gitmek zorunda olan Zain ise oraya vardığında Aaliya’yı tanıyabilmek için onun hesabına göz atar ve kuzeninin güzel bir genç kız olduğunu görünce şaşırır. Zain istemeyerek çıktığı bu yolda çok değişecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın