Benimsin 7.Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazar Gelişmeleri

yorumsuz
74 views

Benimsin 7.Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazar Gelişmeleri  Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve Hint yapımı olan Benimsin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin 7.bölümü 23 Temmuz Pazar günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Tatlı Bela dizisinin 130.bölümü ile final yapmasının ardından Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi daha başladı. Bu Hint dizisinin ismi ise Benimsin oldu. Yayınlandığı süre zarfı boyunca ülkesinde önemli işler başaran ve reytinglerde önemli yerlerde bulunan Benimsin dizisi ülkemizde de yayınlanmaya başladı.

İlk olarak 17 Temmuz Pazartesi günü saat 22.00’de Kanal 7 ekranlarında olan Benimsin dizisi 23 Temmuz Pazar günü 7.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar;

 

Benimsin 7.Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazar Gelişmeleri

Benimsin dizisinde en son çocukken gördüğü kuzeni Aaliya’nın yanına giden Zain karşısında hiç beklemediği güzellikte birini bulmuştur. Aaliya kendisine yapılan bir şakadan dolayı Zain’in nişanlısının Zişan olduğunu sanmaktadır. Durumu fark eden Zain ise ona nişanlısıymış gibi davranmaya devam eder.

Zain Bhipol’e varır ve kuzeni Aaliya’yı tanıyabilmek için sosyal medyadan profil fotoğrafına bakar. Son olarak küçüklük fotoğrafından gördüğü kuzeninin karşısında oldukça etkilenen ve güzel genç bir kız bulan Zain neye uğradığını şaşırır.

Zain tesadüf eseri yolda evleneceği adamı ilk kez görmeye giden kuzeni Aaliya ile karşılaşmıştır. Kız kardeşinin yaptığı şakanın ardından Aaliya Zain’i kendisiyle görüşmek isteyen nişanlısı Zişan zannetmektedir.

Zain ise ilk başlarda Aaliya’nın kendisine utangaç bakışlarının sebebinin bu olduğunu anlamasa da kim olduğunu söylemez. Daha sonra Aaliya’nın kendisine Zişan diye seslenmesi ile birlikte durumu anlayan Zain bilmeceyi çözer ve ona nişanlısı gibi davranmaya karar verir. Zain’in bu oyunu fazla sürmez.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın