Benimsin 3.Bölüm Gelişmeleri 19 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor?

yorumsuz
65 views

Benimsin 3.Bölüm Gelişmeleri 19 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor? Hint dizilerinin öncüsü olan Kanal 7’den yepyeni bir dizi daha geldi. Yine oldukça etkileyici bir hikayesi olan ve oyuncu kadrosu ile herkesi etkileyen Benimsin dizisi 3.bölümden gelişmeler sizlerle!

 

Son yıllarda Hint dizileri ile başarılı bir çıkış yakalayan ve popüleritesini artıran Kanal 7 ekranlarından yeni bir dizi daha geldi. Tatlı Bela dizisinin 16 Temmuz Pazar günü yayınlanan 130.bölüm ile final yapmasının ardından yine yeni bir dizi atağı daha yapan Kanal 7’nin yeni dizisi ise bu sefer Benimsin dizisi oldu.

Haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Benimsin dizisi 3.bölüm ile 19 Temmuz Çarşamba günü sevenlerinin karşısında oluyor. Bizler de gelişmeleri sizler için hazırladık.

 

Benimsin 3.Bölüm Gelişmeleri 19 Temmuz Çarşamba Neler Oluyor?

Benimsin dizisi yıllar sonra birbirini gören iki kuzenin nefret ve aşk dolu hikayesini ele alıyor. Haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olan Benimsin dizisi 62 bölüm sürecek ve 62.bölümde final yaparak ekranlara veda edecek.

Hindistan’da yaşayan varlıklı bir ailenin oğlu olan Zain hayata karşı oldukça rahat ve bir o kadar bencil olarak büyümüştür. Londra’da eğitim hayatını sürdüre Zain okuldan daha çok eğlence ile ilgilenmektedir ve bu durum sonunda babasına şikayet mektubu olarak gider. Babası ise Zain’in derhal Hindistan’a geri dönmesini ister.

Ne olursa Zain’in geri dönmesi ile birlikte olur. Babasından nasihatler aldıktan sonra kuzeninin düğünü için Bhopal’e gönderilen Zain sosyal medyadan kuzeninin hesabının baktığında çok şaşırmıştır. Zain’in kuzeni Aaliya serpilmiş güzel bir genç kız olmuştur.

Babasının zorlaması ile birlikte Bhopal’e giden Zain kuzenine aşık olur ve hikayede artık bambaşka bir Zain olarak ailesinin karşısına çıkacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın